Denný make-up - jednoduché pravidlá pre každý deň (77 fotografií + video)

Potreba denného make-upu vzniká, keď chceme vyzerať prirodzene a zároveň krásne, zvláštne.

Takýto make-up by mal tiež dobre zakrývať chyby na tvári, zdôrazniť, zarovnať kontúru tváre rovnako ako večerný make-up, pričom vzhľad by mal byť čo najprirodzenejší.

Zvláštnosťou je, že sa vykonáva mierne odlišným spôsobom.

Urob si svoj vzhľad atraktívnym vzhľadom s kozmetikou, zvýraznite, zdôraznite jasné línie, je to možné ľahko pomocou bežnej kozmetiky.

Mnoho dievčat sa mýli, pretože si myslia, že iba profesionálna kozmetika môže urobiť krásnu tvár, v skutočnosti stačí poznať základ make-upu, spôsob jeho realizácie.

Ženy často trpia otázkou, ako robiť make-up doma, väčšina sa domnieva, že môžete vyzerať krásnelen po návšteve vizážistky.

Predtým, ako dievčatá urobia make-up, majú veľa otázok, okamžite sa snažia nájsť potrebné predmety, aby urobili rovnaký make-up, mnohí nevedia, ako si vybrať tie správne farby tak, aby ich nemali.tvár je príliš svetlá.

V tomto článku sa naučíte všetky princípy práce s kozmetikou, pozrite si fotografiu make-upu na plný úväzok, naučte sa základy jej aplikácie a oboznámte sa s pokynmi pre prácu s tieňmi.

Aká je zvláštnosť denného make-upu?

V trende bol vždy prirodzený make-up, ktorýby mala len čiastočne zdôrazňovať krásu ženskej tváre.

Nie je dovolené mať na perách, na očiach, s čiernym očném očné linky príliš svetlé odtiene.

Hlavnými kozmetickými prípravkami, ktoré by malo mať každé dievča, ktoré tvoria základ denného make-upu, sú prírodné tóny, prášok, prírodný ruměnec, riasenka, očné tiene, ceruzka na obočie, svetlá rúž.

Je dôležité si uvedomiť, že používanie tmavých tieňov počas dňa, jasná rúž je zlá forma. Čo sa týka temného základu, na tvári bude cítiť maska.

Podrobné pokyny o tom, ako robiť make-up na deň

Pred aplikáciou denného make-upu by sa mala tvár očistiť od zvyškov starej kozmetiky. Po tom, nepoužívajte žiadny krém, mlieko, len osušte tvár uterákom.

Keď je tvár pripravená, je potrebné ju zakryť vrstvou opravného prostriedku na líčenie, na rovnomerné použitie použite mixér. S pomocou tohto korektora všetky malé akné zmizne na tvári, bude tón ešte vyrovnať.

Použitie tonálneho základu dáva tváru najintenzívnejší tón, krásnu farbu. Správne vybratétonálny nástroj pomôže počas dňa svietiť krásou.

Stupeň aplikácie kozmetiky na oči. To zahŕňa očné linky, očné tiene, očné linky, všetko, na čo je každá žena zvyknutá.

Správny denný make-up spočíva v správnom použití kozmetiky a následnom rozdeľovaní do oblastí tváre.

Jednotlivci používajú počas dňa iba tiene, dávajú ceruzkou, všetko závisí od ich individuálnych vlastností.

Je dôležité si uvedomiť, že tiene by mali byť čo najprirodzenejšie: farba broskyne, svetlo fialová, svetloružová, zlatistá, krémová, mierne hnedá, mierne sivá.

Ak chcete zdôrazniť tvar obočia, potrebujete na hlave ceruzku vo farbe prírodných vlasov.

Aplikácia maskary na oči sa môže predĺžiť, čím sa dosiahne objem.

Aby sa zdôraznili lícne kosti, zvýraznite kontúru tváre pomocou bronzeru, môžete prebývať na zlatých odtieňoch. Je potrebné pracovať s takýmto nástrojom starostlivo, je dôležité zvážiť umelé osvetlenie v byte, pretože na ulici make-up vyzerá jasnejšie.

Posledným krokom jerúž prírodné alebo slabo ružové tóny.

Prášok sa často nahrádza bronzerom, ktorého aplikačná technika sa výrazne líši od techniky nanášania prášku na tvár.

Krásny denný make-up sa dosahuje aplikovaním prirodzených a správne vybraných tónov na tvár.

Nie je potrebné sa snažiť, aby bola vaša tvár jasnejšia, výraznejšia, s pomocou tieňov tmavej farby, takže sa zdajú byť len vulgárnejšie.

V našom článku môžete sledovať video o vytváraní denného make-upu, ktorý vás rýchlo dovedie k vášmu cieľu.

Ako si vybrať správny denný make-up na farbu očí?

Pri aplikácii denného make-upu na tvár by sa mala zvážiť aj farba očí.

Ak máte hnedé oči, potom použite tieň lepšie ako hnedé odtiene, zlaté, krémové.

Zelené oči budú v odtieňoch mierne zelených odtieňov, svetloružovej farby.

Okrem pastelových odtieňov sú modré oči krásne.

Moderné očné tiene, ktoré sa používajú priamo vo dne, menej pigmentované, čo vytvára vzhľadstarostlivosť, skromnosť, bez toho, aby stratili svoj spoločný tieň.

S pomocou týchto tieňov môžete vždy urobiť svetlý make-up. Dievčatá často dávajú tiene do farby oblečenia, toto je tiež správne rozhodnutie, pretože sa vytvára ešte väčší dôraz.

Denný make-up podľa farby vlasov

Odborníci sa domnievajú, že správny make-up by mal byť v úplnej harmónii s farbou vlasov, teda otázka, ako si vybrať odtieň pre denný make-up.

Dievčatám s tmavými vlasmi sa odporúča robiť make-up tak skromne, ako je to len možné, aplikovať viac prirodzených odtieňov, inak je šanca vyzerať ako bábika.

Pred očami je vítaný krémový odtieň farby, zlatý. Základ je lepšie zvoliť s ľahkým opálením.

Pri použití denného make-upu je k dispozícii viac možností pre odtiene. Predpokladá sa, že svetlohnedé vlasy vyzerajú skvele so všetkými odtieňmi tieňov, ale základ je lepšie zvoliť čo najbližšie k farbe pokožky.

Denný make-up pre blondínky je radikálne odlišný od make-upu pre brunetky.

Pre dievčatá s blond vlasmi, naopak, je potrebné odlíšiť oči, to by malo byť urobené čo najprirodzenejšie, možno použiť aj mierne pigmentované tmavé tiene.

Použitie šedej, tmavo zelenej, zlatej farby je vítané. Nadácia by si mala zvoliť mierne práškový odtieň.

Používanie tmavých tieňov by sa malo znížiť na minimálny počet, je povolené len priviesť rohy očí, čím sa vzhľad zosvetlí.

Ako vidíte, nie je ťažké robiť svoj denný make-up sami, stačí poznať niektoré základy.Ak nezmeníte farbu vlasov, v tomto prípade si ľahko vytvoríte vlastný obrázok.

​​

Príklady fotografií úspešného denného make-upu

)

.212]

)

.245]

]

280)

4)

)

.317)