Dámske módne športové oblečenie - hlavné trendy a aktuálne modely + fotky

Ľudia začali športovať veľmi dlho.V starovekom Grécku bol aktívny športový život a vynikajúca športová postava povýšený na náboženské koncepty.

Už v tom čase si športové aktivity vyžadovali špeciálne vybavenie, ale skutočný úsvit športového oblečenia prišiel v 18. storočí.

Módne športové oblečenie pre ženy dnes už nie je len puzdro pre aktívne hodinky v športových halách.Jedná sa o moderné módne luky, ktoré sa vyznačujú komfortom, pohodlím a praktickosťou.

Moderné športové oblečenie sa značne líši od ich pôvodných zdrojov, ale stále si zachováva pôvodný koncept - pohodlné oblečeniepre výkon špecializovaných činností.

Početné celosvetové športové značky ponúkajú v každom ročnom období nové kolekcie dámskych a pánskych šatníkov.

Základné pojmy športovej stylistiky

V športovom štýle oblečenia v roku 2017 modelyktoré boli pôvodne určené na športový tréning.Výsledkom bol populárny, pohodlný štýl, ktorý sa v kombinácii s módou ulíc nazýval ležérne a prírodné safari.

Vytvorenie moderného športového luku je pomerne jednoduché, pričom sa dodržiavajú len hlavné zásady štylistiky.

  • módne športové oblečenie pre dievčatá je zošité z prírodných tkanín vo forme vlny, ľanu, bavlny.Pre praktickosť a vyrobiteľnosť sa však pridávajú aj syntetické vlákna.
  • štýlya krajčírstvo môže byť ultraľahké a voľné.Hlavnou zásadou je, že veci neobmedzujú aktívne pohyby.
  • Farebná paleta je veľmi mnohostranná a pohybuje sa od pokojných neutrálnych až po jasné a odvážne tóny.Sezóna 2017 sa vyznačuje modrou, bohatou červenou, zelenou, žiarivo žltej, sivastej a béžovej palety.A kontrastná biela a čierna z módy nejde.
  • Dámske módne športové oblečenie je často zdobené svetlými odtlačkami vo forme nápisov, geometrických tvarov, rôznych vzorov.
  • Dekoratívny dizajn vo veľkých množstvách je charakteristickým znakom smeru športu.Prezentované manžety, sťahovacie šnúrky, náplasťové vrecká, šnúrky a kravaty.

Športové modely obuvi

Základné požiadavky na športovú obuv- Pohodlie, pohodlie a prírodné materiály.Tieto ukazovatele umožňujú ľahký pohyb, či už v zamestnaní, alebo v každodennom živote.

Tenisky a tenisky budú v sezóne 2017 relevantné.V chladnejšom čase, mäkké uggs, high-tech topánky bude robiť.

​​

Športové dresy pre sezónu 2017

Módne športové dámske oblečenie, ktorého znakom jeje voľné nosenie a jasná silueta - to sú šaty.V športovej zostave existuje niekoľko prijateľných štýlov, ktoré možno vybrať pre akýkoľvek typ postavy a veku.

Tielko na šaty - táto šatníková skriňa už dávno prešla z kategórie spodného prádla na každodenné.Tento prvok oblečenia si vyberajú dievčatá, ktoré o svojej postave nemajú komplex. Dĺžka výrobku sa líši od tučného „mini“ až po „maxi“.

T-shirt-šaty sú univerzálne a mnoho obľúbených vecí. Takýto výrobok má tričko, ktoré je odrezané, voľné, ale šité z hustého materiálu. Vhodné pre mladé módy, a pre ženy nad 40 rokov. Dĺžka šaty, spravidla midi.

Mikina je veľmi praktická vec, ktorá by mala dopĺňať šatník každej dámy. Vďaka voľnému strihu, jednoduchému štýlu a klasickej dĺžke sa tento odev ľahko kombinuje s inými odevmi.

Je možné ho nosiť ako samostatnú jednotku, doplnenú o legíny, džínsy, pančuchy. Takmer každá topánka v športovom štýle je vhodná pre mikinu.

Športové nohavice a legíny

\ t

Vrcholom sezóny 2017 sú pletené nohavice s manžetami členkov. Pre tých, ktorí uprednostňujú tesnejšie modely, si môžete vybrať módne legíny, doplnené o svetlé výtlačky vo forme pruhov na bokoch.

Čierne modely úzkych legín sú perfektne kombinované s mikinami.

Vrchné športové oblečenie

Módne outdoorové oblečenie z roku 2017 je predovšetkým teplé pohodlné spodné bundy alebo pohodlné vetrovky s ochranným krytomkapotu. Charakteristickým znakom športových bundy sú manžety a zásuvky v spodnej časti.

Hlavnou zásadou všetkých modelov je pohodlie. Moderné výrobcovia športových vrchných zariadení vyrábajú high-tech modely bundy a bundy, ktoré majú nízku hmotnosť, ale nie sú horšie, pokiaľ ide o ich teplo a pohodlie.

Fotografie módneho športového oblečenia ukazujú, že svetlé a moderné športové doplnky, ktoré sú vybavené pohodlnými batohmi, taškami, šnúrkami, šatkami, náramkami, pomôžu doplniť módne luky.

Fotografie módneho dámskeho športového oblečenia

\ t