Čokoláda Farba vlasov - 63 Tajomstvo Fotografie pre skutočnú sýtosť

Čokoláda farba vlasov v priebehu rokov zostáva v trende a je vždy považovaný za sexy a vášnivé farby. Sortiment čokolády má pomerne veľa rôznych odtieňov a nemá prakticky žiadnych konkurentov.

Moderné stylisti vyvíjajú úsilie a zavádzajú nové zaujímavé nápady: sfarbenie, 3D efekt, lesklý lesk čokoládových prameňov. Výhodou tohto odtieňa je, že je vhodný pre mnoho obrazov a foriem tváre.

Farba čokolády je ako zlatý stred medzi svetlým a horiacim čiernym tónom, takže každá žena bude môcť nájsť svoj vlastný odtieň.

Čokoládový tón

Na fotografii čokoládovo sfarbených vlasov sa ukazuje, že každé dievča si môže ľahko vybrať vhodný odtieň:

 • Farba čokolády s mliekom. Čokoládovo farebné vlasy majú veľkú paletu. Jedným z najvýznamnejších a najobľúbenejších je mliečna čokoláda, ktorá je veľmi podobná blondínkam bielej pleti s hnedými, modrými alebo zelenými očami.
 • Čokoládovo hnedá farba vlasov pomôže mladej dáme stať sa jasnejšou a atraktívnejšou. Ak je znečistený správne, vyzerá prirodzene, v súlade s akoukoľvek farbou pleti.
 • Karamelová čokoláda je viac červenej farby, ktorá vyhovuje majiteľom opálenej pokožky a tmavým očiam.
 • Farba svetlých čokoládových vlasov je vhodná pre bledomodré ženy.
 • Čokoládovo hnedé vlasy - to je odvážne dievča s tupým opálením a energickými pehami.
 • Svetlo hnedá čokoláda zvýrazní hnedé oči upokojujúcich pokojných žien.
 • Takmer čierna čokoláda sa považuje za najtmavší, sýtejší odtieň. Ale robí kučery tmavé pleti s hnedými očami svetlými a krásnymi.
 • Horká čokoláda - tento odtieň je najtmavší. On je vybraný hnedé oči-swarthy dámy, svetlý odvážny vzhľad. Ale stojí za zváženie, že make-up by mal byť dosť chytľavý a jasný.

Čokoládovo sfarbené vlasy

\ t

Mnohé ženy vedia, že farbenie ich vlasov v čokoládovej farbe nie je vôbec ťažké.

Pre krásny a skutočne čistý odtieň musíte dodržiavať niekoľko jednoduchých pravidiel:

 • Aby sa dosiahla požadovaná farba čokolády, je rozumné vopred odfarbiť vlasy alebo ju zmeniť na svetlohnedú;
 • Kardinálna zmena obrazu, tj farbenie v úplne kontrastnej farbe, by sa mala robiť postupne;
 • Bezprostredne pred maľovaním je potrebné vykonať skúšku na malom zvlnení;
 • Nie je potrebné nadmerne farbiť vlasy - to môže viesť k tmavšiemu odtieňu;
 • Ak farbíte svetlé kučery v tmavej čokoládovej farbe, musíte pravidelne odfarbovať korene. Vyrastajú, vyzerajú neesteticky a pozoruhodne.

S touto príležitosťou je lepšie uskutočniť proces farbenia v profesionálnom kozmetickom salóne, aby sa vlasy neohrozili. Existujú prípady prelakovania vlasov doma v domácnosti, keď sa získa úplne iná smiešna farba.

Je to takpreto sa odporúča vykonať predbežné testovanie farbiva na malom prúžku vlasov. Tak si môžete všimnúť čas, kedy sa dosiahne požadovaný zvolený tón. Až potom môžete úplne pokojne farbiť celý objem vlasov.

Ideálna farba sa prejaví na prirodzených (skôr nevystavených) farbách.

Čokoládová starostlivosť o vlasy

\ t

Každá žena chce neustále vyzerať dobre upravená a krásna. Trh s kozmetikou ponúka obrovský výber firiem a kolekciu farieb v rôznych cenových kategóriách.

Pri rozhodovaní o farbení musíte vedieť, že musíte pravidelne sledovať vlasy. Koniec koncov, prerastené korene a spálená farba vlasov postupne dávajú neupravený pohľad do hlavy.

Aby ste sa vyhli týmto problémom, mali by ste použiť špeciálnu sériu pre starostlivosť o tmavé vlasy: šampóny, balzamy a masky.

Mnohé ženy módy uprednostňujú dodržiavanie ľudových prostriedkov, ktoré využíva viac ako jedna generácia. K tomu použite odvar z cibuľovej šupky, infúzie čaju a kávy, basu, hennu a mnoho ďalšieho. Tieto prírodné farbivá pomôžu nielen zachovať žiarivý odtieň, ale aj vlasyzdravšie.

Aby sa zachoval svetlý lesk farbených vlasov čo najdlhšie, je potrebné pravidelne používať šampóny, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre tieto odtiene a kondicionéry balzamov.

Je lepšie vyhnúť sa dlhému pobytu na priamom slnečnom svetle a pokúsiť sa nosiť klobúky.Ultrafialové žiarenie negatívne ovplyvňuje tmavé odtiene a celkový zdravotný stav vlasov.

Profesionálni stylisti hovoria, že na dosiahnutie dokonalého tónu čokoládových vlasov je možné správne vybrať tieň podľa individuálnych charakteristík vzhľadu ženy.to znamená farba očí, kože a oválneho tvaru tváre.

Ale musíte vedieť, že tmavé odtiene robia ženu o niečo staršiu ako jej vek, takže po 40 rokoch musíte byť opatrní pri výbere čokoládovej palety!

Dievčatá so zdravými, dobre upravenými vlasmi sa určite nebudú ignorovať!

Fotografie vlasov s čokoládovou farbou

.147]