Cocktail Šaty 2017 - trendy dlhých a krátkych strihov + 131 fotografií

Mnoho žien premýšľa o tom, čo sa nosí na dovolenku.Vaša voľba by mala závisieť v prvom rade od príležitosti osláv.Ak sa chystáte na akciu, kde budú súťaže a oveľa viac, potom by ste mali venovať pozornosť kokteilovým šatám.

Čo je to koktejlové šaty?

Aj keď vaše parametre nie sú 90-60-90, nemali by ste byť rozrušený.Ak chcete zdôrazniť dôstojnosť vašej postavy, musíte najprv určiť, aký typ patrí.

Jadrom klasifikácie ženských čísel je 5 jej typov, podrobnejšie ich zvažujeme:

Prvý typ ženskej postavy, ktorá bola prijatámeno hruška.Ženy s takýmto tvarom sa odporúča nosiť oblečenie s výstrihom.Vďaka tomuto výrezu sa ramená vizuálne zdajú byť širšie.

Môžete experimentovať s pásom.Ideálnou voľbou by boli šaty, ktoré majú rovný strih.

Druhý typ ženskej postavy je jablko.Ženy s daným typom postavy by si mali vybrať koktejlové šaty, ktoré majú asymetrický strih, ale zároveň by nemal byť zakrytý pásom.

Tretím typom ženskej postavy je presýpacie hodiny.Ženy s takýmto tvarom sa odporúča nosiť koktejlové šaty, ktoré majú ceruzku sukňu.A tak, aby obraz nebol nudný, môže byť doplnený širokým pásom.

Štvrtý typ ženskej postavy je obdĺžnik.Ženy by mali nosiť oblečenie, ktoré má kolovýstrih, vďaka tomuto riešeniu bude obrázok vyzerať ženskejšie.

Piaty typ ženskej postavy sa nazýva trojuholník.V tomto prípade, šaty strih podľa štýlu, ktorý má názov "slnko-flared", vyzerajú veľmi dobre.

Trochu o dĺžke večerných koktejlových šiat

V novej sezóne môžu byť akékoľvek kokteilové šatydĺžka.Môžete nosiť krásne koktejlové šaty, a to ako mini a pod kolenom.Ak nosíte koktejlové šaty, ktoré majú Baby Doll fit, potom si môžete vytvoriť bábkový vzhľad.

Šaty strednej dĺžky sa v súčasnosti stali veľmi populárnymi.Predtým sa verilo, že šaty s dlhou dĺžkou sa používajú výhradne v obchodnom štýle, ale toto nie je úplne pravda.Letné koktejlové šaty prezentovanej dĺžky budú v tejto sezóne vyzerať veľmi dobre.

2017 Trendy

Najmodernejšie farby používané v koktejlových šatách v roku 2017rok bude:

Po prvé ide o kvetinové motívy.Akýkoľvek kvetinový motív môže ozdobiť vaše šaty a urobiť váš vzhľad jedinečným.Tlač s ružami neuveriteľne módne bude v nadchádzajúcej sezóne.

Po druhé, módne koktejlové šaty budú módne, s pomocou ktorýchzdôrazniť všetky výhody ženskej postavy.

Aby bol váš vzhľad romantický, musíte použiť šaty, ktoré vytvoria mierny blikajúci efekt.

Po tretie, koktejlové šaty v bielej farbe.Biela farba je farba čistoty, a šaty sú vyrobené z tkaniny tejto farby, bude to vyzerať skvele na každej ženskej postavy.

Po štvrté, nemôžeme povedať o koktailových šatách v čiernej farbe, pretože ide predovšetkým o klasiku, ktorá nikdy nevyjde z módy.

Koktejlové šaty sú v tejto sezóne módne

V lesklých časopisoch, na internete môžete vidieť veľa fotografií kokteilových šiat, pretože sú hitom sezóny.

Koktejlové šaty z šifónu

Mnohé ženy milujú šifón v blúzkach, šatách.K dnešnému dňu, koktejlové šaty, šité z šifónu, nie sú nové.

Šifónové šaty sú ideálne na leto, nebudete sa cítiť horúco a môžete sa z toho cítiť skvele.

Využívanie asymetrie v koktejlových šatách

Všetko, čo sa týka asymetrie, je v tejto sezóne hitom.Teraz sa používanie vlaku stalo veľmi relevantným, s pomocou ktorého môžete vpredu čo najkratšie obliecť šaty, a zároveň to urobiť dlho za sebou, čo je ideálna voľba pre obe strany a pre romantické dni.

Vyberte si kokteilové šaty podľa uvedených odporúčaní, ktoré sú ideálne pre typ vašej postavy a môžete si vybrať naplánované šaty.event.

Fotografie koktejlových šiat 2017

]

​​

87]