Čo je módne nosiť v lete - fotografie z najnovších módnych prehliadok jar-leto 2017

Pochybujem, čo sa nosí na vašej prvej letnej prechádzke? Aktualizujte šatník na výlet do mora, ale neviete, akú farbu zastaviť? Všetky otázky boli zodpovedané poslednými parížskymi predstaveniami, čo dokazuje, že bude módne nosiť sa v lete 2017.

Módny trend v tomto roku, ako vždy, je kontroverzný: lesklé zlaté a strieborné modely, pútavé geometrické vzory, luxusná výšivka sú harmonicky kombinované s klasickými kostýmmi, bunkou, voľným strihom a vrstvením.

Ale v letnej sezóne jeho pravidlá. Je lepšie sa na ňu starostlivo pripraviť, aby sme sa nestratili v dave, zostali svetlé a neodolateľné.

Letné stručne

Ak chcete byť v lete štýlový, musíte si zapamätať niektoré módne tipy:

  • Preferujte broskyňové, levandulové a citrónové a iné pastelové odtiene;
  • Relevantné budú geometrické výtlačky, kvetinové vzory a ornamenty, ako aj abstraktné a kreslené obrázky;
  • Venujte pozornosť kombinéze;
  • Sundresses a sukne s volánikmi a volánkami sú tou najlepšou letnou možnosťou;
  • Kombinujte úprimné vrcholy s džínsovými šortkami;
  • Experimentujte s jasným príslušenstvom.

A teraz, o všetkom podrobnejšie.

Farebná paleta leta

Letné zbierky sú vždy svetlé, šťavnaté a nezvyčajné. V tomto roku je však vhodné vybrať si jemné a romantické pastelové farby: broskyňa, korál, levanduľa, modrá, ružová, citrón ako základ obrazu.

Milovníci bohatej farby budú mať tiež na sebe to, čo majú na sebe. Intenzívne červené, vínové, modré, tyrkysové odtiene budú relevantné v roku 2017 a urobia z každého obrázka farebný a nezabudnuteľný.

Výber veľkej bunky

Ak monofónne veci nevyhovujú vášmu vkusu, potom medzi výtlačkami môžete ľahko nájsť štýlové letné možnosti. Veľké svetlé klietky, všetky druhy pruhov a kvetinové trojrozmerné, abstraktné a realistické vzory sú v tejto sezóne populárnejšie ako kedykoľvek predtým.

Ak plánujete výlet, potom si oblečte šaty a plavky s „havajskými“, geografickými a zvieracími vzormi a budete módne a neodolateľné.

Na vrchole - overaly

\ t

Z fotografií módnych dámskych letných odevov z parížskych lávok je jasné, že v roku 2017 budú najmodernejšie kombinézy. Teraz sú na vrchole popularity, bez ohľadu na farbu, štýl a strih.

Vyberte si akúkoľvek možnosť, ktorá zodpovedá vášmu telu: dlhé, elegantné nohavice alebo krátke džínsové nohavice.

Sundresses sú vždy v móde

Najväčšia letná verzia - ľahké a vzdušné letné šaty - je toto leto relevantné. Najmä v trende svieži, čipky a monochromatické modely.

Aj v módnych rovných sukniach s volánkami a závesmi, ale aj univerzálnymi, \ tDlhé a krátke šaty budú váš vzhľad ženský, sofistikovaný a hravý.

Sukne: skladaný a vysoký pás

Sukne rôznych štýlov a výtlačkov - to je to, čo je módne nosiť toto leto. Je lepšie dávať prednosť možnostiam s vysokým pásom a vysokou štrbinou, vďaka ktorej budete štíhlejší a ženský.

Voľné, búrlivé a viacvrstvové modely, ako aj skladané sukne, pritiahnu závistlivé ženy a záujemcov.

Džínsové šortky s čipkou

Ani jediná prechádzka nebude bez šortiek, takže ich môžete bezpečne pridať do letného šatníka. Voľné bermudy piesočných a svetlých odtieňov budú najpozoruhodnejšie. Neprechádzajte koženými modelmi, pretože zdôrazňujú dôstojnosť postavy, robia ju primeranou.

Zostávajú v trendových a džínsových šortkách. Lepšie je vybrať si krátke čipky s vysokými pásmi a veľkými vreckami.

Trend "top"

Dokonca aj tie najmodernejšie sukne alebo šortky je potrebné zdôrazniť s nemenej módnou „jazdou“. Výber tejto sezóny, blúzky, tričká a košele je široký a neobvyklý. Dizajnéri sú vítanými odvážnymi rozhodnutiamizaujímavý strih a nezvyčajné farby.

Obzvlášť dobré sú priame, mierne voľné vrchné časti, tesne priliehajúcedámske tričkás aplikáciami anadýchané blúzky s volánikmi.Skúste si vybrať modely z prírodných tkanín: hodváb, bavlna, ľan a čipky.

Zvýšenie jasu

Predovšetkým sa nebojte spojiť rôzne farby, výtlačky a materiály, pretože leto je časom pokusov a odporných.

Zdôraznite svoju ženskosť, nebojte sa svetlých pastelových odtieňov a doplňte svoje obrazy jasným neobvyklým doplnkom.

Fotografie, ktoré sa nosia v lete

]