Čistenie tela - lekárske tipy a recepty od odborníkov na výživu + foto

Zlepšenie spočíva nielen v správnej výžive a telesnej výchove, ale aj v čistení tela pred parazitmi a škodlivými látkami. Sám si nie vždy poradí sám, takže potrebuje pomoc.

Trosky a toxíny nepriaznivo ovplyvňujú zdravie a spôsobujú mnoho ťažkostí a stimulujúcich chorôb. Čistenie tela doma sa vykonáva s použitím ľudových prostriedkov, to znamená, že odstránenie nežiaducich látok sa vyskytuje v dôsledku prírodných procesov.

Výsledkom očistenia tela toxínov sú metabolické procesy, ako aj práca vnútorných orgánov. Okrem toho sa stav kože zlepšuje, stáva sa ľahší, akné a ďalšie chyby zmiznú. To platí nielen pre tvár, ale pre celé telo.

Súčasne sa pamäť stáva lepšou, zvyšuje sa celkový stav a koncentrácia. To tiež zvyšuje odolnosť a tým aj odolnosť tela voči vonkajším vplyvom.

Chronické ochorenia sa stávajú menej výraznými a začínajú sa obťažovať menej často. Spolu s toxínmi a jedmi zmizne nespavosť a zlá nálada. V dôsledku toho sa efektívnosť zvyšuje, za deň môžete robiť viac vecí ako predtým.

Konštantné prejedanie výrazne prispieva k hromadeniu toxínov. Nie vždy je telo správne očistené. Ľudia často dodržiavajú diétu, čo viedlo k potrebe čistenia. Postupom času, škodlivé látkyhromadia a vytvárajú veľa problémov.

Najzrejmejšia je nadváha, spotrebovaná energia sa nespotrebuje správne, v dôsledku čoho sa vytvára akumulácia tuku, ktorá negatívne ovplyvňuje nielen estetiku, ale aj zdravie.,

Riziko kardiovaskulárnych ochorení sa zvyšuje v dôsledku tvorby cholesterolových plakov na stenách ciev.

Okrem toho trosky prenikajú spojivovými tkanivami a priestorom medzi bunkami, čo zhoršuje fungovanie orgánov a celých oddelení.

Ako začať čistenie?

Každé liečebné a preventívne opatrenie musí mať prísny plán.Takže program na čistenie tela má začať s črevami, to znamená miestami, z ktorých sú škodlivé látky ďalej distribuované.

Celá postupnosť vyzerá takto:

  • Črevá;
  • Pečeň;
  • Žalúdok;
  • Obličky;
  • Plavidlá;
  • Spoje.
  • ​​

Schéma začína najvyššou koncentráciou trosky a končí okrajovými oblasťami, kde sa dostávajú do konca.Vaša cesta.

Čistíme sa - doma

Takéto preventívne opatrenia ako očistenie tela toxínov a toxínov môžusa konajú doma.Prvá vec, ktorá príde na myseľ mnohých ľudí, je klystír.

Takýto zásah však môže byť radikálny, pretože výrazne ovplyvňuje mikroflóru.Po tomto postupe bude trvať dlho, kým sa obnoví.

Vlákno sa považuje za najúčinnejší prostriedok nápravy v domácnosti.Faktom je, že raz v čreve začne napučiavať a absorbuje rôzne škodlivé látky.Telo nie je absorbované a je z neho prirodzene odvodené, spolu s troskami.

Najčastejšie sa vláknina predáva v lekárňach, alebo si tortu môžete nechať z mrkvy, z ktorej sa šťava vytlačí.Toto čistenie je možné vykonať dvakrát ročne.

Čistenie tela doma a používa sa na chudnutie.Faktom je, že s nevhodnou výživou akumulované látky ovplyvňujú metabolické procesy, na ktorých priamo závisí distribúcia energie.

V prípade metabolických porúch telo trávienergia je nesprávna, v dôsledku čoho sa začína hromadiť a mení sa na telesný tuk.Pri čistení od trosky a. \ Ttoxínov, existuje možnosť stimulovať metabolizmus a znižovať hmotnosť.

Takáto udalosť by sa, samozrejme, mala vykonávať v spojení s riadnou výživou a fyzickou aktivitou.

Aktívne uhlie má podobný účinok ako vlákno na čistenie tela.Absorbuje zvyšky tepelne neupravených potravín a výsledky aktivity patogénnej mikroflóry spolu s troskami.

V ľudových receptoch sa na čistenie tela používajú rôzne rastlinné prípravky, ako sú harmanček, mäta, mušle, nesmrteľ a nechtík.

Fotografie postupu na čistenie tela

137)