Čierna manikúra - 110 fotografií z najlepších nových dizajnov s čiernym gélovým leštením

Pre dievčatá sú nechty neoddeliteľnou súčasťou každodenného vzhľadu. Aktuálna manikúra v čiernej farbe. Niektorí to považujú za nudné a rovnakého typu, čo je chybný a nerozumný názor.

Je vhodné zvážiť typy v takej farbe, dozvedieť sa o ozdobných doplnkoch, aby ste boli vždy na vrchole.

Prípravná fáza

\ t

Hrá prípravnú fázu vážneho miesta. Nechtové platne by mali byť čisté, vysoko kvalitné rezané. Ruky dobre upravované, spracovaná kožička. Tieto postupy sú potrebné pred priamou aplikáciou laku. Vzhľad nechtovej platničky je niečo, čo okamžite venuje pozornosť.

Pozitívnou stránkou tejto voľby je všestrannosť manikúry s čiernym lakom. Napriek tvaru alebo dĺžke dosiek je táto možnosť prijateľná. Štvorcový, elegantný tvar priaznivo zdôrazňuje krásu tieňa.

Venujte pozornosť! Ak máte mierne rozšírenú nechtovú platňu, potom táto voľba nie je pre vás. V tomto prípade je dojem nepresný manikúru. V tomto prípade je samotná nechtová platňa vizuálne redukovaná.

Tiež nevhodné usporiadanie na oficiálnych stretnutiach. Ako možno vidieť na fotografii z čiernej manikúry, tento typ dizajnu nie je vhodný pre kancelárske práce. Napriek tomu, pre zábavu, snáď dôležité udalosti, kombinovať so správnym oblečením, možno vytvoriť potrebný obraz.

Pre každodenný život je to optimálne, vyzerá všeobecne.krásne. Ak máte tmavú pleť, potom tento dizajn vám hádanky, funkcie.

Myšlienky

Existuje mnoho spôsobov, ako urobiť dizajn nechtov zaujímavým. Toto nie je čisto monofónny povlak. Existuje veľa nápadov na manikúru s čiernym odtieňom, dizajnérske riešenia: kombinácia s inými odtieňmi, geometrickými tvarmi, rôznymi gradientmi. Nie je to zložitá a technická zložka procesu.

Francúzska manikúra je klasickým náterom, ale namiesto bielej má špička tmavý tón. Ak chcete vykonať techniku ​​bude potrebovať základňu a top, béžová, tmavý tón. Ak chcete nakresliť klince s výkresmi, obrázkami, pripravte špeciálne tenké kefy.

Na vytvorenie hladkých línií použite čisté šablóny. Najprv naneste základný náter, potom béžové, transparentné odtiene. Po tomto procese, dať na šablóny, potom aplikovať lak. V prípade neprítomnosti ďalšieho vybavenia je vhodná kefa. Treba ich starostlivo nakresliť, potom vyplniť lakom.

Pre sebavedomé dievčatá, svetlé osobnosti, bude robiť možnosť „leopard“. Nie je potrebné robiť každý klinec týmto spôsobom. V tomto prípade dosť prsteň a malý prst. Budú jasným prízvukom, ktorý určite bude venovať pozornosť.

Technika na jeho vykonávanie nie je mimoriadne zložitá.Pre podklad si vyberte ľubovoľný obľúbený odtieň, úplne ho prikryte nechtovou doskou.Potom pomocou tenkej kefy nakreslite tmavé škvrny a potom natrite oranžový obrázok.

Populárna a univerzálna čierno-biela manikúra.Tým môžete maximalizovať seba, príležitosti a talenty.Ide o vodorovné čiary, vertikálne, vykonávané striedavo aj náhodne.Používajte pohodlné, tenké kefy, šablóny.

Pohodlné nástroje pomôžu vytvoriť akékoľvek pruhy, vzory, iné geometrické tvary.Základný náter je lepšie vziať neutrálne, béžové tóny.Tmavé pruhy, alebo iné formy sú krásne tieňované, s dôrazom na pozornosť.

V prípade spravodlivého pohlavia, ktorí sú unavení z monochromatického pokrytia, chcú niečo zaujímavejšie, radia lunárny dizajn.Jeho rysom je diera v základni nechta, vyrobený v inom tóne, v tomto prípade je to tmavá diera.V prípade, že je oblasť naplnená alebo prázdna, je viditeľný len jasne vyznačený obrys.Táto technika je jednoduchá, je dôležité kresliť jasné kontúry, na tieto účely používajte tenké kefy.

O niečo ťažší, dlhší čas je dizajn mramoru nechtov.Pripravte si pohár vody, čierne a sivé, biele laky.Najnovšie odtiene sa môžu líšiť, všetko závisí od vášhoindividuálne želania. Striedajte odkvapkávací lak. V tomto prípade zvážte jednu vlastnosť: každá kvapka musí jasne spadať uprostred predchádzajúcich kvapiek.

Potom použite špáradlo (navlhčite krémom) na držanie. Ponorte každý necht. Pred ponorením zakryte základňou, najlepšie neutrálnym, transparentným tónom. Ak je prebytok, je potrebné starostlivo vyčistiť po ruke.

Venujte pozornosť! Ak nemáte čas na vykonanie takýchto technických činností, potom si po aplikácii naneste špeciálny lak, ktorý praskne. Vzor sa ukáže ako žiaduci, ktorý je podobný mramoru a zároveň strávite oveľa menej času.

Po mnoho sezón je populárna matná manikúra. Tmavý, matný odtieň vyzerá zaujímavo, originálne. Na dosiahnutie takéhoto dizajnu nechtov môžete použiť nielen matný lak, ale aj dosiahnuť rovnaký efekt nezávislým spôsobom.

Horúca para sa už dlho používa ako rozpočtový spôsob na vytvorenie matnej povrchovej úpravy. Je dôležité, aby ste sa chránili tým, že držíte rukybezpečnej vzdialenosti.Top v tomto prípade je lepšie nepoužívať.

V osobitnom prípade sa môžu použiť kamienky.Jasné kamienky vyzerajú skvele na tmavom základe.Existuje mnoho variantov tejto možnosti, najjednoduchšie z nich - centrálne alebo bočné kamienkové lepidlo.Lepidlo v podobe prúžkov, alebo kvetina.Všetko závisí od individuálnych želaní dievčaťa.

Kombinácia veľkých a malých kamienkov dokonale dopĺňa obraz.Táto možnosť vyzerá najlepšie na prsteň, strhujúce pozornosť.Zlaté lesklé kamienky sa ľahko používajú doma a vytvárajú skutočnú krásu.

Lesklý, monochromatický čierny lak na manikúru s krátkymi nechtami je dokonalý.Toto je odvážne rozhodnutie, ktoré vyzerá veľmi pôsobivo.Výhodou je značná úspora času.Najprv naneste základ, potom tmavý lak.Musí sa aplikovať s maximálnou opatrnosťou.V prípade potreby použite vrch.

Zaujímavé kombinácie

Existuje niekoľko zaujímavých kombinácií, jedna z nich vás určite poteší:

  • čierna a ružová manikúra vhodná pre romantikovdospievajúce dievčatá.Kvety, pruhy, tvary na rovine, tmavý náter vyzerajú roztomilý.Musíte pripraviť kefu a opatrne aplikovať požadovaný vzor.Ružové iskry sú jednoduchá, celkom zaujímavá možnosť;
  • luxusná čierna so zlatom.Jednoduchá realizačná technika.Dbajte len na kvalitu.dve bázy. Zlaté gradienty na tmavom aphla vyzerajú výhodne;
  • striebro v kombinácii s tmavým podkladom nie je horšie ako predchádzajúce plnenie.

Závery

Nechty zdobené čiernym lakom majú odvážny a nápaditý vzhľad. V závislosti od vašich preferencií, štýlu udalosti, sa podľa toho zapojíte do jej výberu.

Odroda príjemne prekvapí, môžete si jednoducho vybrať tú správnu, aby vyhovovala vašej nálade. Implementácia, technické vlastnosti sú jednoduché, takže krása môže byť vykonaná doma.

Fotografia čiernej manikúry