Čierna gélová polska manikúra - 130 fotografií úžasného a štýlového dizajnu nechtov

Krásne nechty s gélovým leštením sú považované za vizitku každej ženy.

Krásnu manikúru môžete obdivovať čo najdlhšie s šelakom z dreveného uhlia. Tmavý náter je vždy slávnostný a svetlý, najmä preto, že novodobí majstri kozmetických salónov používajú v tejto farbe iný dizajn.

Neobvyklé variácie dizajnu nechtovej platne V našom článku nájdete na fotografii čierne nechty vyrobené s gélovým leštením.

Temná manikúra dáva obrazu individualitu. Povlak sa používa ako samostatne, tak aj na vytváranie obrázkov. Aby sa zabránilo tmavému efektu, kombinuje sa s inými tónmi.

Čierny gél - lak sa kombinuje s takmer všetkými farbami. Môžete nezávisle vytvoriť jedinečný dizajn nechtov, alebo sa obráťte na kapitána. Naša obrovská fotogaléria vám pomôže určiť manikúru, ktorá sa na niekoľko týždňov poteší krásou.

Neudržateľné možnosti dizajnu pre gélový lak na nechty v čiernej farbe

\ t

Čierny gél na nechty krátkej alebo strednej dĺžky vyzerá najrelevantnejšie. Nechty môžu byť oválne a štvorcové. Manikúra bude veľkolepá, ak sa jej obvyklá jednoduchosť doplní vzormi a dekorom, použije matný efekt alebo lesk.

Varianty svetlého tmavého šelaku vám môže ukázať špecialista, ktorý robí manikúru alebo pozorne prezerá fotografiu čierneho gélu a rozhoduje o budúcom dizajne.

Je možné zamerať sa iba na niektoré nechty pomocou abstrakcie alebo geometrického vzoru.Dobrým nápadom by bolo použiť lepiacu pásku - zlatú alebo striebornú, vzhľadom na to, že dnešné pruhy v rôznych smeroch sú dosť žiadané.

Niekedy sa čierny gélový lak zdobí obrazmi: tmavým podkladom a vzorom v jasných farbách alebo pasteloch a čiernych vzoroch.V móde hviezdnej oblohy, snehové vločky, kvety a čipky.

Ak máte krátke nechty, potom budú vyzerať dobre na gradientovej verzii manikúry alebo myšlienky s ombre s hladkým prechodom z jedného tónu na druhý.

Rôzne dekoratívne prvky sa zmestia do obvyklej čiernej manikúry.Harmonicky vyzerať tmavé nechty s kamienkami, zatiaľ čo pohľad sa stáva jednoducho nádherný.Ak je dekor je k dispozícii pre veľa, potom hlavná vec je správne umiestniť ho cez celú nechtový tanier.

Z nesprávne umiestnenej kamienky bude manikúra vyzerať bez chuti.Čierny tón je náročný, pretože ak nechcete lakovať nechty úplne alebo sa dotknete kože okolo neho, bude to príliš znateľné.Preto je lepšie poradiť sa s odborníkom.

Účinok matnej hmoty na nechty

Matná manikúra s čiernym gélom - lakpostupne získava popularitu.To je vysvetlené skutočnosťou, že takýto povrch sa podobá zamatovému efektu a ideálne sa hodí do tmavých tmavých odtieňov.

Je možné aplikovať rovnakú štruktúru a lesk na obidva nechty v rovnakom čase, aby sa harmonicky hodili, a manikúra nenechá nikoho ľahostajného.Tmavý zamat vyzerá dobre s kamienkami.

Dizajn čierneho gelu na nechty s matným efektom môže byť veľmi rôznorodý: pruhy v lesklom vzhľade, vzory alebo bitmapy.

Kombinácie čiernej a bielej

Môžete robiť prísnu a extravagantnú manikúru kombináciou s čierno-bielym tónom.Okrem toho je takáto manikúra vhodná pre nechty rôznych dĺžok.Len na dlhých nechtoch môžete vytvoriť komplexný vzor a pre krátke nechty sa hodia geometrické tvary.

Čiernobiely dizajn sa používa pri všetkých príležitostiach, a to pre kancelárie aj pre večerné večierky.Pamätajte, že čierna farba dokáže vizuálne predĺžiť nechtovú platňu.

Ak je váš pán skutočným profesionálom, urobte manikúru vo forme šachovnice.Klasický nápad gél leštenie čierny francúzsky vzhľadperfektný: natrite celú dosku čiernou a nechajte špičku bielu.

Geometria na nechtoch

Dizajn s geometrickými líniami je obľúbený medzi dievčatami a mladými športmi. Nápady čierneho gélového leštenia s geometrií sú na našich fotografiách.

Vzory prichádzajú v rôznych tvaroch a veľkostiach a uplatňujú sa ľubovoľne. Neobmedzené tvary dodávajú nechtom kontrast a jasnosť.

Geometrický dizajn sa vykonáva hustými gélovými lakmi, ktoré sú rovnomerne uložené v jednej vrstve. Pre linky používané pásky určené pre manikúru.

Vyberte si nápady, ktoré sa vám páčia. Zvážte svoj vlastný životný štýl a osobný charakter. Nezabudnite, že krása je hrozná sila.

Fotografie manikúry s čiernym gélovým leštidlom
.