Červená manikúra - 105 fotografií svetlého nechtového dizajnu. Módne novinky 2017!

Neoddeliteľnou súčasťou obrazu dobre upravenej ženy je stav jej rúk, a to manikúra. Existuje mnoho možností, ako maľovať nechty, ale v tejto veci existujú aj stanovené pravidlá a predpisy. Jasným predstaviteľom klasického štýlu je červená manikúra. Každý rok, lesklé časopisy predstavujú množstvo súčasných inovácií vo farbe, ale červená nikdy nevyjde z módy. Môže byť použitý v originálnom prevedení aj v rôznych odtieňoch a bude vždy veľkolepý a elegantný.

Tajomstvo červených nechtík

\ t

Pre niektorých ľudí je červená spojená s vulgárnosťou, ale toto je len klam. Predovšetkým je predstaviteľom klasiky, ktorý zohral dôležitú úlohu v histórii manikúry. Táto farba zostáva módna a populárna už mnoho rokov, čo priamo súvisí s psychologickým aspektom ľudského vnímania.

Červená patrí do kategórie základných farieb av každom prípade priťahuje pozornosť. Je schopný ovplyvniť ľudský stav, a to urýchliť frekvenciu tepu, dýchanie, zvýšiť krvný tlak. Preto sa používa pri výrobe výstražných značiek.

S miernym červeným zameraním na neutrálnom pozadí sa naň môžete sústrediť. Ale nezabudnite, že prebytok červenej môže spôsobiť pocit úzkosti, podráždenia a dokonca agresie. Preto by sa mal používať s mierou.

Dôležité miesto je červenétóny zaberajú av oblasti lásky.Často sa používa ako symbol lásky, prezentujúci kvety alebo karty tejto farby.Má blízky vzťah so sexuálnou túžbou.Štúdie ukázali, že ľudia, ktorí majú červené šaty, sú častejšie hodnotení ako sexuálne atraktívni.

Ako správne manikúru?

Použitie módnej červenej manikúry, dokonca aj neznámeho dievčaťa, môže vyniknúť priaznivo, priťahovať pozornosť ostatných k nej.Ale aby vaše nechty nepokazili celý obraz, musíte dodržiavať určité pravidlá:

  • Táto jasná a nasýtená farba môže ľahko natrieť povrch nechtu, vyvolať vzhľad žltých škvŕn.Pred použitím červeného laku je preto potrebné nechty prekryť niekoľkými vrstvami základného náteru.
  • Najprv je potrebné zastrihnúť kutikulu a dať nechtom dokonalý tvar.Keďže táto farba je príliš chytľavá, všetky chyby na vašich rukách budú viditeľné pre ostatných.
  • Predĺženie životnosti vašej manikúry a zvýšenie jej odolnosti voči vonkajšiemu poškodeniu pomôže aplikovať niekoľko vrstiev vrchného náteru.Chráni lak pred poškriabaním, trieskami a účinkami domácich chemikálií.

Dodržiavaním uvedených pravidiel môžete dosiahnuť lepšie výsledky a zabrániť mnohým prekvapeniam a problémom.

Pravidlá výberu vhodného laku

Pri výrobe lakov sa používa viac ako tridsať odtieňov červenej farby.Každý z nich je navrhnutý tak, aby vyjadril konkrétnu správu.Burgundsko, krb a ďalšietmavé odtiene symbolizujú eleganciu, eleganciu. Ak chcete odovzdať energiu, stojí za to použiť šarlátové, iné svetlé farby.

Môžete použiť červenú manikúru 2017 v akejkoľvek kombinácii, a to ako s obchodným oblečením, tak aj s romantickými večernými šatami. Mal by byť kombinovaný so studenými a pastelovými tónmi. Tento dôraz dodá impulz.

Hlavnou vecou je, aby bolo možné správne kombinovať prvky obrazu tak, aby manikúra nespôsobila pocit prvku rozvedeného z celkového obrazu. Mal by byť v súlade s oblečením, obuvou, make-upom a doplnkami.

V súčasnosti sú výrobcovia mnohých odrôd lakov zastúpení výrobcami, líšia sa vo svojom odtieni a štruktúre. Textúra zvoleného laku hrá obrovskú úlohu.

Pred nákupom sa musíte rozhodnúť, ktorý z nich potrebujete, lesklý alebo matný lak s hustou textúrou, perleťovým alebo kovovým efektom. Tieto laky nasýtené farby sú ideálne pre manikúru pre krátke nechty. Dokonale zdôrazňuje formu, ale nebude vyzerať príliš vzdorne.

Držitelia nahromadených nechtov by mali venovať pozornosť červeným odtieňom gélových leštidiel. Sú skvelou alternatívou, pretožeodolnejší, tento náter nie je prebudený na krájanie alebo odlupovanie.

Dôležité nuansy

Existuje názor, že je ľahké natierať nechty. Toto tvrdenie nie je pravdivé, najmä ak robíte manikúru v červenej farbe. Úspešne prekonal nie krátke nechty. Ak nemáte možnosť pestovať svoje vlastné nechty, môžete využiť službu rozšírenia.

Pri takejto jasnej manikúre bude okamžite viditeľné najmenšie poškodenie. Preto, výber laku zodpovedne. Musí mať vysokú odolnosť voči opotrebeniu, nesmie odolávať vonkajším škodám pri vykonávaní domácich prác.

Odborníci odporúčajú výber šelaku. Leží rovnomerne, obsahuje látky, ktoré zachovávajú štruktúru nechtového tkaniva. Shellac vám umožní realizovať akékoľvek nápady na manikúru.

Možnosti dekorácie

Samozrejme, červené nechty vždy vyzerajú veľkolepé. Ale táto farba je ideálna pre manikúru s dizajnom. Milovníkom klasiky sa odporúča, aby urobili manikúru vo francúzskom štýle, s použitím červeného lemovania nechtu namiesto bielej. Táto možnosť bude prísna a obmedzená.

Ideálne na večerné nosenieManikúra s kamienkami.Po pridaní niekoľkých šumivých kamienkov k prísnej verzii francúzskej manikúry, váš vzhľad nájde slávnostný vzhľad.Použitie kamienky bude úspešný s inými možnosťami dizajnu.

V posledných rokoch bola veľmi obľúbená manikúra mesiaca.Táto fotografia červenej manikúry predstavuje ideálnu verziu mesačnej manikúry pomocou kamienkov.

Treba však pripomenúť, že červená je najlepšie kombinovaná s bielym, čierne, zlaté a strieborné odtiene môžu byť navyše zdobené maľbami, kamienkami, samolepkami.Zradia nechty z dovolenkového vzhľadu a originality.Ale odborníci odporúčajú zdobenie jedného alebo dvoch nechtov na ruke, inak celkový vzhľad bude znamenať nedostatok chuti a zmysel pre proporcie.

Pre milovníkov experimentovania neexistujú žiadne prekážky pri uplatňovaní červeného laku.Môže byť použitý ako primárny aj ako prídavná farba.Nech si vyberiete akúkoľvek možnosť dizajnu, bude úspešná, ak je v súlade s vaším obrazom a náladou.

Fotografie červenej manikúry

148]

173]

​​

208)