Bieliace pleťové masky: prírodné zložky na zosvetlenie pokožky (57 fotografií + video) \ t

S príchodom jari, množstvo slnečného svetla sa zvyšuje, as ním sa objavujú pehy.Niektorí sú spokojní, iní považujú pigmentáciu za významnú chybu.

Nie každý dostal prirodzene čistú porcelánovú kožu, musí pracovať na odstránení drobných porúch.

Je lepšie zapojiť sa do prevencie nadmernej pigmentácie ako pri sledovanís opálením, dostať nerovnomerné škvrny a potom hľadať "zázračný" liek na akékoľvek peniaze.

Dnes sa veľa ľudí zaujíma o to, čo by mala byť bieliaca tvárová maska ​​doma pripravená, aby mohla skutočne „pracovať“.

Stojí za to bojovať proti pigmentovým škvrnám

Niekto hľadá recept na rýchle bielenie masiek na tvár pred dôležitou udalosťou.Meniny, promócie, prvé stretnutie s rodičmi ženícha, svadba alebo dátum po virtuálnom priateľstve na internete - je dôležité urobiť dobrý dojem.

Je však nepravdepodobné, že by požadovaný výsledok bol dosiahnutý 1-2 krát.

Upozornenie: Bieliace si tvárové masky nie sú univerzálnym riešením, ale je to profylaktické činidlo, ktoré znižuje riziko zvýšenia intenzity pigmentácie.

Ide o dedičnú predispozíciu, musíme sa zaoberať genetikou, revoltujúcou proti prírodným procesom.

So všetkou sofistikovanosťou modernej kozmetiky nikto doteraz nebol schopný ponúknuť cenovo dostupnú smotanu, ktorá v jednej žiadostiby vaša pleť dokonalá.

Akýkoľvek kozmetický výrobok funguje určitý čas.Oveľa efektívnejšia práca na bielení v komplexe:

  • Zakryte si tvár klobúkom so širokým okrajom a veľkými slnečnými okuliarmi;
  • Nevystavujte tvár priamemu slnečnému žiareniu;
  • Používajte opaľovacie krémy, krémy a masky.

Niektorí ľudia to považujú za neúčinné tým, že ponúkajú radikálne metódy salónu a kozmetickú kozmetiku.Iní sú inšpirovaní výsledkami, berúc na vedomie potrebu konzistentnosti a sebadisciplíny.

Je však lepšie urobiť aspoň niečo, napríklad bieliacu masku na tvár s citrónom alebo kefirom, než vôbec nič.Je dobré, že väčšina výrobkov je vždy doma alebo v krajine.

Ako si vybrať bieliaci prostriedok

Drahé salónne postupy niekedy nemajú rýchly účinok, ale „náhly“ výsledok.Po spálení povrchovej vrstvy pokožky laserom alebo iným spôsobom exfoliácie na koži tváre, sa môžu objaviť mikrospáleniny a odlupovanie, červené škvrny a alergické prejavy.

Všetky zložky, ktoré fungujú ako"Bleach" v domácej kuchyni môže byť testovaný.

Možno, že výsledok nebude okamžite viditeľný, ale pleť sa zlepší, koža bude vyzerať sviežejšia a mladšia, o 1-2 alebo 3 tony ľahšia.

Porovnaním výsledkov možno zmeniť súbor masiek a bieliacich zložiek.

Každá dievčina alebo žena si vyberá masku, ktorá je prístupnejšia a pohodlnejšia.Môžu sa striedať, ale musia mať kurzy.

Nieje opodstatnené pochybovať, či niektorý z odporúčaných nástrojov nie je dôveryhodný.Naše babičky v dedinách utierali svoje pihy s lemom na splne, opierali sa o líca proti kondenzácii na oknách a rozmazali ich petržlenovou žuvačkou - nič ich neznepokojovalo.

Na začiatku dvadsiateho storočia boli ruskí šľachtici bielení jogurtom a brusnicami na obrúsku namočenom v čaji.

Odporúča sa vybieliť pokožku tváre po jarnom zatemnení peh a nadmerného letného opálenia, ak nie je chôdza alebo „starne“.

Niekedy je pigmentácia taká intenzívna, že odvádza všetku pozornosť k defektu od prirodzenej krásy pier, očí, vlasov aoválna tvár.

Dievčatá, ktoré sedia bokom v kancelárii k otvorenému oknu na južnej strane, vyzerajú nerovnomerne.

V tomto prípade je použitie tvárovej masky s bieliacim účinkom jednoducho potrebné. Ale zázračný liek sa aplikuje len na jednej strane tváre alebo sa strieda celá tvár a jedna polovica je každý druhý deň.

Zmes môžete kombinovať so smotanou, utrite si tvár ľadom na základe odvarov byliniek. Je povolené pridávať do nutričných masiek obľúbený esenciálny olej, citrónovú šťavu alebo stláčať kyslé bobule.

Je možné, že každodenné používanie tonika, mlieka alebo bieliaceho krému - všetko je určené na dosiahnutie spoločného výsledku.

Ako pripraviť bieliace zlúčeniny doma

Je len potrebné vyzdvihnúť, umyť a pripraviť ingrediencie pre improvizovaný kozmetický výrobok v pracovných odevoch doma. Aktívna zložka je schopná bieliť nielen pehy, ale aj oblečenie (zafarbené).

Nádrže na prípravu a skladovanie masiek by sa mali skladovať oddelene od výrobkov. Ak ich umiestnite do chladničky, označte štítkom lepiacou páskou.

Maska sa aplikuje špongiou, štetkou na holenie alebo prstami, po nanesení výrobku sa musí dôkladne opláchnuť.

Po použití bieliacej masky na suchú pokožku je potrebné aplikovať hydratačný alebo výživný krém.

Aplikujte výrobky na očistenú pleť bez make-upu, a ak to nevydrží dobre, môžete si na tvár položiť vlhkú gázu.

Je nežiaduce dlhodobo držať masku - účinné látky pôsobia niekoľko minút a potom sa opláchnu.

Maska aplikovaná na zväčšené póry, ktorá po parnom kúpeli funguje najlepšie. Bielenie je tiež účinnejšie po čistení pokožky tváre alebo enzýmovým peelingom ovocnými kyselinami.

Bieliace masky sa vykonávajú v priebehu 8 až 15 procedúr, je to lepšie za deň, čo umožňuje, aby sa pokožka tváre odpočívala a zotavovala.

Upozornenie: Nie je to tak, že použitie masky dvakrát denne, účinok príde rýchlo. Kožný melanín sa čoskoro zničí alebo objasní.

S častým používaním agresívnych zložiek môžete „zarobiť“ alergie a iné nepríjemné prejavy.

Aké sú najúčinnejšie masky?

Ovocné kyseliny dobre pomáhajú v boji proti hyperpigmentácii. Berry masky pracovať na omladenie a zosvetlenie pokožky.

Zemiakovú kašu alebo šťavu možno zmiešať s ovsenými alebo jemnými vločkaminástroj sa trochu zahusťoval. Účinná je aj gáza s brusnicovou alebo červenou ríbezľovou šťavou.

Citrusová maska ​​dobre funguje s medom pre mastnú pleť. Biely čaj s medom a citrónom bieli kožu londýnskych aristokratov.

Citrusové masky na tvár, pripravené doma, nie sú horšie ako procedúry v salóne. Môžete použiť citrón, limetku alebo grapefruitovú šťavu.

Pre lenivé a veľmi zaneprázdnené ženy je vhodné ráno utrieť tvár citrónom. Citrónová šťava by sa nemala uchovávať na tvári dlhšie ako 3 minúty.

Agresívne citrusové kyseliny a bobule nie sú vhodné na citlivú a suchú pokožku. Je lepšie používať odvar a šťavy z bylín, napríklad petržlen, ktorý je už dlho známy ako prírodné "bielidlo".

Môžete si vyrobiť krém na báze uhorky a petržlenu, jemne ich rozdrviť, aby sa nalial vriaca voda a trvať na tom.

Pri ochladzovaní pridajte 2 - 3 polievkové lyžice vodky alebo 1 lyžicu liehového alkoholu - na konzerváciu. Tento nástroj je uložený v chladničke s použitím až 2 týždňov na masky a obklady a potom pripravte nové zloženie.

Masku možno vyrobiť na základe škrobu, medu a morskej soli, výsledok bude zrejmý od prvých dní. Na zvýšenie účinnosti môžete pridať 3% peroxid vodíka. Škrob sa zmieša so soľou v rovnakom pomere a naplní sa medom.

Fermentované mliečne masky sú známe svojimi zázračnými vlastnosťami od čias Kleopatry a Nefertiti.V rôznych národoch kráľovná využívala radu obyčajných ľudí, obdivujúcich krásu kože svojich služobníkov.

Tajomstvo je extrémne jednoduché - kyslé formy počas fermentácie. Pre masku, každý fermentovaný mliečny výrobok - nízkotučné kyslá smotana, kefír, jogurt alebo srvátka. A čím kyslejšie zloženie, tým lepšie.

Foto receptúry na masky na tvárové bielenie

Video