Balajaz pre svetlohnedé vlasy - moderný štýl pôvodne zo 70. rokov (61 fotografií + video)

Každé dievča alebo žena v určitom bode chce zmeniť svoj vzhľad - stať sa viac ženským alebo smrteľným, alebo možno len začať hľadať mladšie.

Najjednoduchší spôsob, ako zmeniť obrázok, je farba vlasov alebo vlasov.

V modernom svete nie je problém dosiahnuť požadovaný výsledok, pretože stylisti majú veľa farebných techník, ktoré držia krok s časom, jeden z nich sa nazýva balayazh.

Čo je technika balayazhov?

Ide o modernú zvýrazňovaciu techniku, ktorej podstata spočíva v tom, že špičky rádu sú natreté tónom, ktorý kontrastuje s farbou všetkých vlasov.Niekedy stylisti aplikujú niekoľko rôznych farieb naraz, takže prechody medzi tónmi sa stávajú hladšími.

Hlavným rozdielom v tejto technike je metóda nanášania farbiva na vlasy.Aplikuje sa ťahom zhora nadol.Keď sa používa viacero farieb naraz, aplikujú ich majstri v priebehu 15 minút, takže každý tón má čas na to, aby získal oporu.Vzdialenosť medzi rôznymi farbami je zvyčajne od dvoch do ôsmich centimetrov.

Vo všeobecnosti nebude postup trvať dlhšie ako tradičné zvýraznenie.

A náklady na takéto prirodzené sfarbenie budú závisieť od dĺžky vašich kučier, úrovne profesionality vášho pána a počtu použitých odtieňov.,

Je možné farbiť si vlasy sami pomocou techniky balalez doma?

Stylistom sa zvyčajne odporúča, aby kontaktovali majstrov, aby si vlasy zosvetlili. Ak však chcete svoj obrázok zmeniť sami, môžete to urobiť podľa týchto tipov:

  • Ak chcete začať, vezmite pramene, ktoré sú na stranách tváre alebo hornej časti hlavy, a namaľujte ich tak, aby ste vytvorili prirodzený efekt horenia.
  • Nemusíte farbiť celú masu vlasov, môžete použiť farbu len na pramene ležiace na povrchu. Potrebujete len dosiahnuť účinok prirodzene spálených vlasov.
  • Natočte kučery v svetlom tóne zhora nadol pomocou ťahov, začínajúcich od špičiek a pohybujúcich sa nahor, začnite stmavnúť.
  • Odstránenie farby z vlasov stojí asi 15 minút po aplikácii.

Farbenie balayazu na obyčajných blond vlasoch

\ t

Ďaleko od každého, kto má prirodzene svetlé hnedé vlasy, si to dostatočne cení. Mnohí to považujú za nudné, bledé alebo príliš obyčajné. Ale pomocou techniky zvýraznenia, môžete pridať balajazh na jednoduché blond vlasy.

V tomto prípade by dievčatá mali zastaviť svoj výber kvetov so zlatými odrazmi alebo odtieňmi pšenice. Takéto tóny pomôžu dievčatám zdôrazniť pleť alebo zvýrazniť oči, pri zachovaní atraktívnej prirodzenosti ich obrazu.

Technique balayazh na svetlohnedých vlasoch

Dievčatá so svetlými vlasmi, keď chcú zosvetliť vlasy alebo len mierne zmeniť svoj obraz, majú veľký výber medzi odtieňmi.Napríklad sa môžu zamerať na med alebo orechový, takéto farby zdôraznia jemnú jemnú pokožku alebo nebesky modré oči.

Prechod z bronzu na jantár vyzerá na blond vlasy pôsobivo.

Trend je perleťový, ale ak chce dievča zdôrazniť svoju individualitu a priťahovať názory všetkých okoloidúcich, môže si vybrať také nezvyčajné farby ako ružové,modrá, fialová.

Balayazh na tmavovlasých vlasoch

Pre dievčatá, ktoré nie sú úplne spokojné so svojimi tmavovlasými vlasmi, technika balayazhu pomôže dodať účesu lesk a jas.Atraktívny a zaujímavý vzhľad je technika Balayazh na dlhých tmavých vlasoch, alebo na účesy strednej dĺžky.

V tomto prípade stylisti často ponúkajú hry s kontrastnými odtieňmi.V tomto prípade vzniká ilúzia prirodzeného horenia vlasov na slnku.To sa dosahuje tým, že prechod medzi prirodzenými farebnými odtieňmi a odtieňmi farby sa robí ako rozmazaný a hladký.

Často sa na takej technike farbenia tmavých blond farbených blondínok, ktoré nemajú dostatok času, zastaví ich výber alebotúžba odtieň tipy každý mesiac.

V tomto prípade, vzhľadom na hladký prechod medzi odtieňmi, iné majú pocit, že konce by mali byť ľahšie ako zvyšok vlasov.

Foto vybavenie balarazh farbivo na svetlohnedých vlasoch