Babette účes je klasika, ktorá nikdy nevyšla z módy + 71 fotografií

V klasickom chápaní je mačiatka účes s rúnom, ktorého pramene sú nepozorovane upevnené.V minulosti boli ženy postavené v súlade s kaderníkom, aby vykonali takýto účes.

K dnešnému dňu nestratila význam.Je potrebné zistiť niekoľko hlavných nuans pred konečnou voľbou a vypočuť si odporúčania majstrov.

Tvar tváre

Toto je dôležité kritérium výberu, pretože nie každý účes bude vyhovovať konkrétnej žene.Na oválnom tvare, všetky účesy vyzerajú rovnako dobre, ale ak nemáte taký tvar, potom by ste mali zvoliť inú možnosť.

Informovanosť v tejto veci vám pomôže vizuálne upraviť tvar, zvýrazniť silné stránky a skryť slabé stránky.

Štvorcový tvar možno doplniť jemným treskom.Takáto voľba pomôže zjemniť rysy tváre z vizuálnej strany.

Správne s bujnou, dosť hustou ranou Trojuholníkový tvar tváre.Mal by začínať od úrovne korunkovej časti, čím sa vyhnú prísne čiary.

Vyžaduje kombináciu účesu s ofinou asymetrického tvaru s predĺženým tvarom.Táto technika sa používa na vizuálnu expanziu oválu.

Okrúhly tvar tváre vyžaduje uvoľnenie prameňov, ako aj objemný a jemne rozštiepený štýl.Vďaka tomuto prístupu sú tváre skryté, tvár sa vizuálne zmenší.

Podrobný návod na úpravu účesu bábet

Uskutočňuje sa bez veľkého úsilia, bez použitia rúk kaderníka.Ak sa chcete dozvedieť, ako si vyrobiť mačiatko vlasy doma, postupujte podľa jednoduchých pokynov:

Mali by ste si vziať narovnané pramene, potom ich zozbierať do chvosta, zviazané v hornej časti hlavy.

Takýto odhad by sa mal rozdeliť na rovnaké časti.Jeden bude s rúnom a druhý bude rozdelený na dve vetvy.

Valec by mal byť zabalenýZostávajúce vlasy, potom sa lak a neviditeľné opraviť vlasy.Ak sa vaše vlasy nelíšia v špeciálnom objeme, potom by ste mali použiť malý trik, napr.

Na fotografii účesu Babette je vidieť, že sa zmestí na vlnité vlasy, a preto by sa mal vytvoriť pred vytvorením účesu.

Obraz môžete doplniť stuhami, pomocou ráfikov alebo rôznymi typmi kolíkov.Všetko závisí od vašich osobných preferencií.

Štýl účesu Babette

Ďalšou možnosťou je použitie valčeka.Na začiatok stojí za to urobiť dobrý bouffant, pretože to je jeden z najvýznamnejších momentov.Urobte to odspodu.Na dosiahnutie väčšieho objemumusíte najprv pripraviť vlasy, použite na to natáčky. Tu je niekoľko tipov pre dokonalý účes.

Najprv musíte zbierať vlasy vo sviežom chvoste a potom ich pretiahnuť gumovou páskou v dvoch častiach.

Vankúš by mal byť umiestnený pod chvost, upevnený kolíkmi.

Narovnajte pramene, zviažte ich gumičkou.

Koniec voľnej časti je rozdelený na dva pramene, podobne upevnené kolíkmi.

Tie špičky, ktoré zostanú voľné, by sa mali česať, upevniť v centrálnej časti neviditeľným, aby sa vytvoril luk. Babette účes pre dievča sa ukáže len skvelé, ak dáte do malého úsilia vytvoriť obrázok.

Svadba

Toto je pomerne populárna možnosť, pretože dopĺňa holistický obraz ženskej a nežnej nevesty. Nie je vôbec ľahké pridať klasický závoj, kvetinový veniec a iné šperky vhodné pre tento obrázok, napríklad tiara.

Účes vám bude vyhovovať rovnako bez ohľadu na to, či máte rany alebo nie, to je jej dôstojnosť, univerzálnosť použitia.

Ďalšou výhodou takejto možnosti je, že krk zostáva holý, čo ho robí pôvabnejším a predĺženým. V priebehu dňa sa bude účes konať, bez toho, aby rušil krásu - nevestu v žiadnom prípade.

Odporúčania

Odborníci zdôrazňujú niekoľko bodov, ktoré stoja za to venovať pozornosť:

Na rovných vlasoch vyzerá účes v pohode, ak máte kučeravé alebo nadýchané vlasy, mali by byť zarovnané.

Pred samotným procesom vyrovnávania je dôležité použiť prostriedky na ochranu pred vysokými teplotami. Prostredníctvom tejto akcie minimalizujete negatívny vplyv na vaše vlasy.

Nemali by ste česané pramene rozčesávať, musíte si umyť vlasy balzamom.

Na vytvorenie dodatočného objemu je potrebné vlasy vysušiť, hlava nadol by sa mala znížiť. Na dosiahnutie trvalého účinku použite lak.

Neobmedzujte sa len na klasické vlasy, obraz je doplnený o ďalšie príslušenstvo. Jedná sa o prírodné perly, nezvyčajné vlásenky, alebo iné šperky. V bezúhonnosti to dáva obrazu ženský a romantický charakter.

Alternatívne účesy. Tento pohľad by sa nemal robiť každý deň, pretože chĺpky sú zranené chrbtom a tiež potrebujú aspoň krátku prestávku.

Fotografie účesu bábky