Asymetrický strih vlasov: harmónia štýlu bez symetrie (foto)

V tejto sezóne, asymetrické zrážky dosiahli vrchol popularity, vyzerajú módne a vytvárajú jedinečný individuálny vzhľad.

Moderné stylisti ponúkajú širokú škálu možností a siluety takého štýlu, pričom zvýrazňujú vlastnosti vzhľadu každého dievčaťa individuálne.

Fotografie asymetrického strihu ukazuje, že je to dosť zložité a iba pravý profesionál ho môže správne vytvoriť.Môžete si tento štýl na vlasy úplne inej dĺžky.

Krátka asymetria

Krátka asymetrická zostrih má obrovské množstvo rôznych možností.Zvyčajne vytvorené na základe účesu: námestie, bob, škriatok, len vyzerá kreatívnejšie a odvážnejšie.

Šikmý obrys je hlavným prízvukom účesu, je dôležité ho správne priradiť k oválu tváre.Zvlášť jedinečný a odvážne vyzerajúci asymetrický účes pre krátke vlasy so šikmým ranou - to je pomerne zložitá a zaujímavá kombinácia.

Na zadnej strane hlavy sú skrátené kučery, ktoré sa menia na dlhý „roztrhnutý“ tresk, rozobratý na bočné delenie.

Na vizuálne vytvorenie užšej kontúry tváre sa na hornej strane hlavy vytvorí dodatočný objem.

Takáto zrážka úplne otvára jednu z časových častí a šiju tvorí čo najkratšiu časť.A tresk, naopak, zatvára obočie a padá na oči.

Je dôležité znížiť tieto rany aležať len na jednej strane a vyrezané v tvare trojuholníka.Táto možnosť je vhodná pre majiteľov vlnitých vlasov a bacuľaté dámy.

Profesionálne zhotovený asymetrický účes a účes dodá objem riedkym tenkým vlasom a dodá im poslušnosť.A kučeravé dievčatá pomôžu vyrovnať sa s nezbednými kučerami, správne a opatrne ich položiť.

Pomerne krátke, ťažké vlasy by sa mali zomlieť a tekuté vlasy by sa mali zafarbiť vhodnými odtieňmi farby.

Po ukončení vášho výberuNa tomto krátkom ostrihaní je dôležité si uvedomiť, že vyžaduje pravidelnú starostlivosť a denný styling so špeciálnymi zlúčeninami (pena, pena, fixačný lak).

Priemerná asymetria

Mnoho dievčat sa obáva odvážnych krátkych vlasov a účesov a uprednostňuje stredne dlhé vlasyktoré robia obraz ženskejším a jemnejším.Ale každá móda chce vyzerať jedinečne a priťahovať pohľady na jedinečnosť obrazu.

Asymetrická zostrih pre stredne dlhé vlasy sa odporúča s čírymi alebo „roztrhnutými“ koncami a ide rovnako dobre pre všetky formy vzhľadu a veku.Tento typúčesy, spravidla nemajú žiadne konkrétne prísne obrysy, takže dĺžka vám umožňuje zvoliť si vlastný štýl štýlu.

šikmé štvorec vyzerá sexy, možno použiť na vizuálne zakryť možné nevýhody čeliť (rozpúšťanie zámky), alebo zobraziťkrásny ovál (odstraňovanie chĺpkov za ušami).

Takáto úprava je pomerne jednoduchá v dopoludňajších hodinách s bežným sušičom vlasov.Ako príklad:

  • Asymetria iba na okrajoch
  • Predĺžené pramene na jednej strane chrámu bez rán
  • Jeden chrám je úplne oholený a na druhej strane kučery voľne visia, dosahujúce ušnice

dĺžka.Ale v každom prípade bude výsledok jedinečný a extravagantný.

Je dôležité poznamenať, že niektoré účesy sú vhodné len pre vlnité kučery a iné - len pre rovné vlasy.Samozrejme, že každý z týchto účesov vhodne a harmonicky dopĺňa kompetentné sfarbenie.

Asymetria na dlhých vlasoch

Je škoda zúčastniť sa dlhých kučier, ale stále chcete byť v trende?Možné sú aj účesy na dlhé vlasy!Dlhý, asymetrický ostrih vyzerá prirodzene a skôr ženský, pričom je zároveň odvážny.

Takéto možnosti pomôžu odstrániť komplexné dlhé účesy a dokonale vyhovujú vlastníkom kučeravých vlasov, ktorí zanechávajú rôzne dĺžky.

Ale účes je tak univerzálny, že vyzerá dobre na rovných tenkých vlasoch.

Vrstvy kučier môžu byť šikmo odrezané, začínajúc od samého stredu hlavy alebo len na koncoch.Mladá moderná generácia odvážne oholí jeden chrám.

Vzhľadom na okolnosti však môže byť „holá“ časť hlavy pohodlne ukrytá dlhou hlavou.Je ľahké udržiavať dlhý, asymetrický účes doma, stačí len oholiť pestované vlasy špeciálnym strojom (zastrihávačom), pokiaľ sa pôvodný tvar robí správne.

Správne zvolený šikmý ostrih vám pomôže vždy vyzerať módne a elegantne, stačí si denne umyť a účesovať vaše vlasy.Spravodlivý sex miluje pravidelne meniť svoj vzhľad a snaží sa zmeniť imidž.

Asymetrické zrážky, ktoré budú vyhovovať každému veku, nepochybne pomôžu odvážne sa transformovať.Pokladanie by malo byť nielen relevantné, ale aj dobre upravené a založené na ich vlastnom vkusu a preferenciách.

Fotografie asymetrických zrážok

)

​​

187)