Ako schudnúť za týždeň - recepty, metódy a tipy od odborníkov + fotografie

Leto sa blíži.Tí, ktorí sa neberú sami v zime, v zhone a hľadajú spôsoby, ako schudnúť za týždeň.Mnohí hovoria, že je už neskoro začať, ale budú nesprávne - existuje 7 osvedčených spôsobov, ako schudnúť do týždňa.Samozrejme, so silnou túžbou a železnou vôľou.

Monodietals

Mnohí odborníci na výživu neodporúčajú vyčerpávať telo diétou z jedného výrobku.Jednotná strava rozbije rovnováhu živín - určite nebudete mať dosť niektorých druhov prvkov, zatiaľ čo iní, naopak, sú v hojnosti.

,

V dlhodobom horizonte, ako diéta je žalostný bude mať vplyv na stav tela, ale mono-diéta, ale len v čase, nespôsobí poškodenie zdravé telo.Ak budete mať zodpovedný prístup k výberu dominantného produktu, môžete nielen schudnúť doma o 3-5 kg, ale aj vyplniť prvky, ktoré telo chýba.

Nezanedbávajte zlaté pravidlo: maximálne trvanie monodiets je 7 dní.

.V deň je povolené jesť až 1,5 kg čerstvých uhoriek, ochutiť zelenými a olivovým olejom.Soľ je vylúčená zo stravy v akejkoľvek forme - zadržiava vodu (a uhorky jej 90%).

Ak toto pravidlo zanedbáme, počas diéty môžete robiť opuchy a nie tenký pás.Môžete piť čokoľvek, čo neobsahuje v zložení cukru a sladidiel, zelený čaj je veľmi vhodný - aspoň niektoré druhy chutí.

Ak je v anamnéze ochorenie obličiek, neriskujte a odmietnite takúto diétu - existujú aj iné spôsoby, ako schudnúť rýchlo.

Kapusta

Pre tých, ktorí nemajú radi uhorky, mladá kapusta im pomôže schudnúť za týždeň.Obzvlášť dôležité v prípade nedostatku vitamínu C. Biela kapusta je bohatá na cholín - je to vitamín B, ktorý normalizuje procesy metabolizmu tukov.

Tiež čerstvá kapusta obsahuje kyselinu tartrónovú - táto látka je zaujímavá pre ľudí, ktorí schudnú, pretože zabraňuje premene sacharidov na tuky.Nízkokalorická - vhodná na sedavý spôsob života a miernu fyzickú námahu.

V prípade ochorenia pankreasu a tráviacich problémov sa neodporúča pozorovať takúto diétu - v tomto prípadepravidelná konzumácia kapusty môže spôsobiť nevoľnosť, ťažkosť a nadúvanie.

Banán

Zdá sa, že jedlá diéty na báze zeleniny vyžadujú starnutie železa.Hrdinovia, ktorí sú schopní jesť iba surovú kapustu sedem dní v rade, sú obdivuhodné, ale čo by mali ostatní robiť?

Klasická banánová diéta bude dobrou alternatívou - nebude zasiahnuť peňaženku a bude mať prospech z nedostatku draslíka.Jeden banán pokrýva 25-30% denného príjmu vitamínu B6, ktorý je nevyhnutný pre správny metabolizmus.

Dobrou správou je, že mono-diéta s banánmi nie je taká „mono“.Dajte 800 gramov banánov denne môže byť doplnené tvarohom, odstredenou kravou alebo mandľovým mliekom.

Nepokláňajte sa na tmavých banánoch - prezreté plody obsahujú veľa cukru a jednoduché sacharidy.

Vzhľadom na vysoký obsah bielkovín sa táto diéta môže bezpečne kombinovať s miernym cvičením bez poškodenia zdravia.

Neexistujú žiadne závažné kontraindikácie pre diétu banánov - výnimkou sú prípady individuálnej neznášanlivosti ovocia alebo mliečnych bielkovín.

Diéta na kazetách

Ak sa chcete vyhnúť výdavkom navyše na užitočnú a účinnú diétu, použite lacnú možnosť - obyčajní ľudia vám pomôžu schudnúť o 3 kg za týždeňkaše.Počas týždennej diéty sa striedajú obilniny.

Aj keďže mono-diéty na báze kaše sú oveľa menej extrémne ako rastlinné, umožňujú už dosiahnuť významné výsledky7 dní kvôli čisteniu čriev a odstráneniu prebytočnej tekutiny. Pohánka, kukurica, ovos a tmavá ryža budú robiť.

Pohánka

Pred použitím pohánka nie je uvarená, ale namočená vo vode po dobu 8-10 hodín (ľahšie sa nechá odchádzať cez noc).

O výhodách pohánky sa nehovorilo len o lenivosti, ale opäť - vitamíny B, P, PP, E, C obsiahnuté v pohánke, život šetriace draslík, jód a železo robia z pohánkovej stravy spôsob, ako rýchlo schudnúť v skutočnom wellness postupe.

Dark Rice

Tmavá ryža je nasiaknutá 24 hodín, ale potom varená. Je nevyhnutný pre čistenie čriev a obsahuje vitamíny B, ktoré sú prospešné pre nervový systém.

Diéta s tmavou ryžou nemá žiadne kontraindikácie a bude bezpečná aj pre tých „šťastných“, ktorí sú alergickí na glutén.

Kukurica

Kukuričná kaša obsahuje veľa vlákniny a pri pravidelnom používaní znižuje objem a hmotnosť tela v dôsledku čistenia čriev. Rovnako ako tmavá ryža, je bohatá na vitamíny B.

Dodržujte opatrenie - kukuričnú kašu, aj keď je to diétny výrobok, ak sa používa vo veľkých porciách, môže pridať v páse centimetre.

Ovos

Ovesné vločky, ktoré sú tradičné pre všetkých ľudí, ktorí strácajú hmotnosť, by sa nemali ignorovať ani - na dlhú dobu sa nasýtia a urýchľujú metabolizmus. Uistite sa, že vezmete otrubové vločky.

Ovsené otruby obsahujú beta-glukán - rozpustné vlákno, ktoré znižuje hladinu cholesterolu v krvi a znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení.

Likbez o rýchlom úbytku hmotnosti

\ t

Ak ste vyzbrojení potrebnými odporúčaniami, stále sa rozhodnete urobiť vhodnú diétu a uchýliť sa k rýchlemu chudnutiu, potom existuje niekoľko faktov, ktoré potrebujete vedieť.

Alebo skôr pripustiť; pre tých, ktorí chcú schudnúť rýchlo, tieto informácie nebudú príjemné.

Čím rýchlejšie sa hmotnosť stráca, tým väčšie je riziko, že sa vráti. A je dobré, ak neprinesiete nové kilá a centimetre.

Crunching uhorky, uctievanie sen o tom, ako po niekoľkých dňoch, vrhnúť na svoje obľúbené pečivo? Stratíte váhu márne. Rýchla diéta na týždeň môže byť skvelým začiatkom zmeny stravovacích návykov po celé roky, ale ak nie ste pripravení na drastické a dlhotrvajúce zmeny, je lepšie (a bezpečnejšie) zvoliť si mierny prechod na zdravú výživu.

S výrazným úbytkom hmotnosti na základe diéty dochádza k úbytku hmotnosti najmä v dôsledku čistenia čriev.

Bruško zostalo na mieste,práve tak. Zrakovo sa znížil v dôsledku zníženia objemu žalúdka a čistenia čriev. To nie je zlé, ale ak chcete získať dlhodobý výsledok, potrebujete aktívnu fyzickú aktivitu.

Na začiatok stačí, ak pôjdete do práce pešo za dobrého počasia, alebo sa hrať dlhšie so psom na ulici - akékoľvek zmeny sú dobré. Vychutnajte si nielen výsledok, ale aj proces.

Odporúčania pre fotografie, ako schudnúť za týždeň